Félintenzív tanfolyam

Vélemények
Szintek A1, A2, B1, B2, C1, C2
Létszám 8-14 fő
  • Tanórák módja: HAGYOMÁNYOS vagy ONLINE (választható)
    Amennyiben a csoport nem mindegyik tagja választja az online oktatást, úgy a tanórák oktatótermeinkben zajlanak, online hallgatóink pedig a tantermi oktatásba kapcsolódnak be online módon.
  • 12 hetes, heti 2x4 órás nyelvtanulás ( 1 tanóra = 45 perc )
  • Órakezdések: 18:00 óra (hétfő-szerda vagy kedd-csütörtök)
  • Tanfolyam szintek: kezdő(A1), középhaladó(A2), haladó(B1), középfokúnyelvvizsga-előkészítő(B2), B2-es szintű tanfolyamainkon és felettei(C1), felsőfokú(C2)
  • Tandíj: 199 990 Ft,- Kedvezményes tandíj: 109 990 Ft
  • B2-es szintű tanfolyamainkon és felette 5 000.- forint felár fizetendő.

Kinek ajánljuk?

Aki nem ér rá hosszú évekig – sokszor eredménytelenül – nyelvet tanulni, de nincs annyi ideje, hogy intenzív nyelvtanfolyamra járjon. Annak ajánljuk, aki körülbelül fél éven belül látványos eredményt, fejlődést szeretne elérni nyelvtudását illetően.

Véleményünk:

Legnépszerűbb tanfolyamtípusunk mind a tanulók, mind a dolgozók körében, mert ugyan csak hetente kétszer kell nyelvórára járni, akkor viszont egész délután (17.00 – 21.00 óráig) rá van „kényszerítve” a hallgató, hogy az idegen nyelvvel foglalkozzon, így heti tíz órával szókincse, nyelvtani tudása látványosan gyarapodik, beszédkészsége rohamosan fejlődik.